a
444 51 44
Çağrı Merkezi
Mahmut ÖZBAYSAR

Mahmut ÖZBAYSAR, 14.05.1973 yılında Malatya’da doğmuştur. Eğitimini ilk olarak Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünde tamamlamıştır. Halen Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Katıldığı yurtdışı gezileri ve yayınlanan makaleleri bulunmaktadır. Avrupa Birliği vergi uygulamaları ve vergi denetimleri mesleki becerilerin geliştirilmesi başlığı adı altında; 2013 yılında Belçika, Fransa, Almanya, Lüksemburg’da ve yine Haziran 2013 Brüksel’de tarım ürünlerinin vergilendirilmesi makalesi yayınlanmıştır.

Kendisinin katıldığı birçok kurs ve bunun sonucunda aldığı sertifikalar; Ankara Üniversitesi, Denetim Muhasebe Standartları/Kurumsal Yönetim İlkeleri ve Finansal Yönetimi ve TÜRMOB (Finansal Raporlama Standartları) dır.

 

Serbest Muhasebecilik alanında çalışmalarını başarılı bir şekilde yürütmeye devam eden Mahmut ÖZBAYSAR, mesleki anlamda ruhsatlarını aldığı kurumlar; Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (Maliye Bakanlığı), Bağımsız Denetçi (Kamu Gözetim Kurumu), Gümrük Müşavir Yardımcılığı (Gümrük Müsteşarlığı) arasında bulunmaktadır.

 

2015/2017 AK Parti Kale İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Malatya SMMMO Haksız Rekabet Kurulu Genel Sekreteri, Milli Eğitim Bakanlığı Teknik Lise Kurulu Battalgazi Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerine devam etmektedir.

Mahmut ÖZBAYSAR, evlidir.