a
444 51 44
Çağrı Merkezi
Share
Belediye Meclis Organları

 

 

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ ORGANLARI (2019-2020)

 

Birim Adı

S.No

Seçilen Üyenin Adı, Soyadı

Partisi

Seçildiği

Tarih

Meclis Başkan Vekilleri

1

Selim PİLTEN (Meclis 1.Başkan V.)

Ak Parti

15.04.2019

2

Murat ALABAŞ (Meclis 2.Başkan V.) 

Ak Parti

15.04.2019

Meclis Kâtipleri

1

Özlem PELİTOĞLU (Asıl)

Ak Parti

15.04.2019

2

İbrahim AYDOĞAN (Asıl)

Ak Parti

15.04.2019

3

Mahmut ÖZBAYSAR (Yedek) 

Ak Parti

15.04.2019

4

Durali ZELYURT (Yedek) 

Ak Parti

15.04.2019

Encümen Üyeleri

1

Murat ALABAŞ

Ak Parti

15.04.2019

2

Hasan DEMEZ

Ak Parti

15.04.2019

3

Mehmet ÇOLAK

Ak Parti

15.04.2019

4

Zafer KIRÇUVAL

Ak Parti

15.04.2019

5

İbrahim AYDOĞAN

Ak Parti

15.04.2019

İmar ve Bayındırlık

Komisyonu

1

Nevzat ASLAN

Ak Parti

15.04.2019

2

Süleyman BAYRAM

Ak Parti

15.04.2019

3

Vahap ERDEM

Ak Parti

15.04.2019

4

Selim PİLTEN

Ak Parti

15.04.2019

5

Habib Ahmet ŞAHİN

Ak Parti

15.04.2019

6

Mustafa Umut YALÇIN

Ak Parti

15.04.2019

7

Günnur TABEL

CHP

15.04.2019

Plan ve Bütçe Komisyonu

1

Murat ALABAŞ

Ak Parti

15.04.2019

2

Mustafa Umut YALÇIN

Ak Parti

15.04.2019

3

Özlem PELİTOĞLU

Ak Parti

15.04.2019

4

İbrahim AYDOĞAN

Ak Parti

15.04.2019

5

Mahmut ÖZBAYSAR

Ak Parti

15.04.2019

6

Hasan DEMEZ

Ak Parti

15.04.2019

7

Emin KILIÇASLAN

CHP

15.04.2019

Çevre ve Sağlık Komisyonu

1

Kadircan ESEN

Ak Parti

15.04.2019

2

Mehmet ÇOLAK

Ak Parti

15.04.2019

3

Durali ZELYURT

Ak Parti

15.04.2019

4

Hasan KARAKAŞ

Ak Parti

15.04.2019

5

Hulusi KAYA

Ak Parti

15.04.2019

6

Mehmet Mustafa EVİN

Ak Parti

15.04.2019

7

Murat İNAN

CHP

15.04.2019

Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu

1

Özlem PELİTOĞLU

Ak Parti

15.04.2019

2

Kemal DENİZ

Ak Parti

15.04.2019

3

Hulusi KAYA

Ak Parti

15.04.2019

4

Rüstem ÇATI

Ak Parti

15.04.2019

5

Hasan Hüseyin DOŞAR

Ak Parti

15.04.2019

6

Nedim ÇEKER

Ak Parti

15.04.2019

7

Kadir YOLDAŞ

Ak Parti

15.04.2019

8

Hasan AVŞAR

CHP

15.04.2019

Ulaşım Komisyonu

1

Zafer KIRÇUVAL

Ak Parti

15.04.2019

2

Süleyman BAYRAM

Ak Parti

15.04.2019

3

Mehmet KORKMAZ

Ak Parti

15.04.2019

4

Selim GÜLTEKİN

Ak Parti

15.04.2019

5

Hüseyin AKŞAHİN

CHP

15.04.2019

6

Basri YILMAZ

CHP

15.04.2019

Hukuk İhtisas Komisyonu

1

Mustafa Umut YALÇIN

Ak Parti

15.04.2019

2

Vahap ERDEM

Ak Parti

15.04.2019

3

Selim PİLTEN

Ak Parti

15.04.2019

4

Hasan DEMEZ

Ak Parti

15.04.2019

5

Mehmet ÇOLAK

Ak Parti

15.04.2019

6

İbrahim Fehmi KÜTAN

CHP

15.04.2019

 


BİRLİK MECLİS ÜYESİ OLARAK SEÇİLEN ÜYELER (2019-2024)

 

Birlik Adı

Sıra

No

Seçilen Üyenin Adı, Soyadı

Asıl/Yedek

İl / İlçe

Partisi

Tarihi Kentler Birliği Üyeleri

1

Selahattin GÜRKAN (Başkan)

(Doğal Üye)

Büyükşehir

Ak Parti

2

Hulusi KAYA

(Asıl)

Darende

Ak Parti

3

Nevzat ASLAN

(Asıl)

Battalgazi

Ak Parti

4

Hasan Karakaş

(Asıl)

Pütürge

Ak Parti

5

Selim GÜLTEKİN

(Yedek)

Yazıhan

Ak Parti

6

Rüstem ÇATI

(Yedek)

Doğanşehir

Ak Parti

Malatya Belediyeler Birliği Üyeleri

1

Selahattin GÜRKAN (Başkan)

(Doğal Üye)

Büyükşehir

Ak Parti

2

Zafer KIRÇUVAL

(Asıl)

Battalgazi

Ak Parti

3

Nedim ÇEKER

(Yedek)

Pütürge

Ak Parti

Türk Dünyası Belediyeler Birliği Üyeleri

1

Selahattin GÜRKAN (Başkan)

(Doğal Üye)

Büyükşehir

Ak Parti

2

Habip Ahmet ŞAHİN

(Asıl)

Yeşilyurt

Ak Parti

3

Murat ALABAŞ

(Asıl)

Yeşilyurt

Ak Parti

4

Vahap ERDEM

(Asıl)

Battalgazi

Ak Parti

5

Mustafa Umut YALÇIN

(Yedek)

Battalgazi

Ak Parti

6

Kemal DENİZ

(yedek)

Hekimhan

Ak Parti

Karakaya Baraj Gölü Kültür ve Turizm Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği

1

Selahattin GÜRKAN (Başkan)

(Doğal Üye)

Büyükşehir

Ak Parti

2

Mahmut ÖZBAYSAR

(Asıl)

Kale

Ak Parti

3

Hasan Hüseyin DOŞAR

(Asıl)

Doğanyol

Ak Parti

4

Vahap ERDEM

(Asıl)

Battalgazi

Ak Parti

5

Kadir YOLDAŞ

(Yedek)

Yazıhan

Ak Parti

6

İbrahim AYDOĞAN

(Yedek)

Yeşilyurt

Ak Parti

Türkiye Belediyeler Birliği Üyeleri

1

Selahattin GÜRKAN (Başkan)

(Doğal Üye)

Büyükşehir

Ak Parti

2

Osman GÜDER (Başkan)

(Doğal Üye)

Battalgazi

Ak Parti

3

Mehmet ÇINAR (Başkan)

(Doğal Üye)

Yeşilyurt

Ak Parti

4

Vahap KÜÇÜK (Başkan)

(Asıl)

Doğanşehir

Ak Parti

5

İsa ÖZKAN (Başkan)

(Asıl)

Darende

Ak Parti

6

Nevzat ÖZTÜRK (Başkan)

(Asıl)

Yazıhan

Ak Parti

7

Mikail SÜLÜK (Başkan)

(Asıl)

Pütürge

Ak Parti

8

Murat KOCA (Başkan)

(Asıl)

Kale

Ak Parti

9

Hasan DEMEZ (Üye)

(Asıl)

Battalgazi

Ak Parti

10

Hakan BAY (Başkan)

(Yedek)

Doğanyol

Ak Parti

11

Erhan CENGİZ (Başkan)

(Yedek)

Kuluncak

Ak Parti

12

Özlem PELİTOĞLU (Üye)

(Yedek)

Battalgazi

Ak Parti

 

 

 

 

HARİCİ KOMİSYONLARA ÜYE OLARAK SEÇİLENLER (2019-2024)

 

Komisyon Adı

Sıra

No

Seçilen Üyenin

Adı, Soyadı

Asıl/Yedek

İl / İlçe

Partisi

Gayrimenkul Rayiç Değer Tesbit Komisyonu Üyeleri

1

Nevzat ASLAN

Asıl

Battalgazi

Ak Parti

2

Hasan DEMEZ

Yedek

Battalgazi

Ak Parti

3

Vahap ERDEM

Yedek

Battalgazi

Ak Parti

 

 

  

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ ORGANLARI (2018-2019)

 

Meclis Organın Adı

Sıra

No

Seçilen Üyenin Adı, Soyadı

Seçildiği Tarih

Partisi

Meclis Başkan Vekilleri

1

Hasan GÖĞÜS (Meclis 1.Başkan V.)

15.04.2016

Ak Parti

2

Şahin ÖZER (Meclis 2.Başkan V.)

Ak Parti

Meclis Kâtipleri

1

Şahin DOĞAN (Hilal ACI-15.04.2016)

09.05.2018

Ak Parti

2

Mehmet Reşat GÜZEL

15.04.2016

Ak Parti

3

Meltem KAVUK (Yedek)

Ak Parti

4

Metin MANDAL (Yedek)

Ak Parti

Encümen Üyeleri

1

Hasan GÖĞÜS

11.04.2018

Ak Parti

2

Ramazan ÖZCAN

Ak Parti

3

Nurettin KARAASLAN 

Ak Parti

4

Mehmet KARAMAN

Ak Parti

5

Metin MANDAL

Ak Parti

İmar ve Bayındırlık

Komisyonu

1

Aziz GÖRGEÇ

11.04.2018

Ak Parti

2

Metin MANDAL

Ak Parti

3

Meltem KAVUK

Ak Parti

4

Ramazan YAKICI (Mehmet ÇINAR-11.04.2018)

15.05.2018

Ak Parti

5

Şahin ÖZER

Ak Parti

Plan ve Bütçe Komisyonu

1

Şefik ŞENGÜN

11.04.2018

Ak Parti

2

Aziz GÖRGEÇ

Ak Parti

3

Mehmet Metin BÖLÜKBAŞI

Ak Parti

4

Rüstem ÇATI

Ak Parti

5

İrfan PİŞGİN

Ak Parti

6

Nebi YİĞİT

Ak Parti

7

Mehmet Reşat GÜZEL

Ak Parti

8

Hurşit KUŞCU

CHP

Çevre ve Sağlık Komisyonu

1

Mehmet BAYSAR

11.04.2018

Ak Parti

2

Fetahmet BAY

Ak Parti

3

Memet ASLAN

Ak Parti

4

Selim GÜLTEKİN

Ak Parti

5

İrfan PİŞGİN

Ak Parti

6

Erdal ÜSTÜN

CHP

7

Emin KILIÇASLAN

CHP

Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu

1

Cumali DOĞAN

11.04.2018

Ak Parti

2

Murat DOĞAN

Ak Parti

3

Hakan ÇİFTÇİOĞLU

Ak Parti

4

Mehmet BAYSAR

Ak Parti

5

Kadir YOLDAŞ 

Ak Parti

6

Necmettin ÖZCAN

Ak Parti

7

Erdal ÜSTÜN

CHP

8

Emin KILIÇASLAN

CHP

9

Hüseyin AKKAYA

CHP

Ulaşım Komisyonu

1

İlhami MENGİ

11.04.2018

Ak Parti

2

Sebahattin ATEŞ

Ak Parti

3

Mustafa GÜLHAŞ

Ak Parti

4

Hüseyin AKKAYA

CHP

5

Emin KILIÇASLAN

 

CHP

Hukuk İhtisas Komisyonu

1

Ramazan YAKICI (Ramazan ACAR-11.04.2018)

09.05.2018

Ak Parti

2

Aziz GÖRGEÇ

11.04.2018

Ak Parti

3

Hasan GÖĞÜS

Ak Parti

4

Şefik ŞENGÜN

Ak Parti

5

Mehmet Reşat GÜZEL

Ak Parti

6

Günnur TABEL

CHP

Denetim Komisyonu Üyeleri

1

Fetahmet BAY

10.01.2018

Ak Parti

2

İlhami MENGİ

Ak Parti

3

Nurettin KARAASLAN

Ak Parti

4

Metin MANDAL

Ak Parti

5

Memet ASLAN

Ak Parti

 

 

 

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ ORGANLARI (2017-2018)

 

 

Meclis Organın Adı

Sıra

No

Seçilen Üyenin Adı, Soyadı

Seçildiği Tarih

Partisi

Meclis Başkan Vekilleri

1

Hasan GÖĞÜS (Meclis 1.Başkan V.)

15.04.2016

Ak Parti

2

Şahin ÖZER (Meclis 2.Başkan V.)

Ak Parti

Meclis Kâtipleri

1

Hilal ACI

15.04.2016

Ak Parti

2

Mehmet Reşat GÜZEL

Ak Parti

3

Meltem KAVUK (Yedek)

Ak Parti

4

Metin MANDAL (Yedek)

Ak Parti

Encümen Üyeleri

1

Hasan GÖĞÜS

12.04.2017

Ak Parti

2

Ramazan ÖZCAN

Ak Parti

3

Nurettin KARAASLAN 

Ak Parti

4

Mehmet KARAMAN

Ak Parti

5

Metin MANDAL

Ak Parti

İmar ve Bayındırlık

Komisyonu

1

Nevzat ASLAN

12.04.2017

Ak Parti

2

Ramazan ÖZCAN

Ak Parti

3

Meltem KAVUK

Ak Parti

4

Mehmet ÇINAR

Ak Parti

5

Şahin ÖZER

Ak Parti

Plan ve Bütçe Komisyonu

1

Şefik ŞENGÜN

12.04.2017

Ak Parti

2

Aziz GÖRGEÇ

Ak Parti

3

Mehmet Metin BÖLÜKBAŞI

Ak Parti

4

Rüstem ÇATI

Ak Parti

5

İrfan PİŞGİN

Ak Parti

6

Nebi YİĞİT

Ak Parti

7

Mehmet Reşat GÜZEL

Ak Parti

8

Hurşit KUŞCU

CHP

Çevre ve Sağlık Komisyonu

1

Mehmet BAYSAR

12.04.2017

Ak Parti

2

Fetahmet BAY

Ak Parti

3

Memet ASLAN

Ak Parti

4

Selim GÜLTEKİN

Ak Parti

5

Aziz GÖRGEÇ

Ak Parti

6

Erdal ÜSTÜN

CHP

7

Emin KILIÇASLAN

CHP

Eğitim,Kültür,Gençlik ve

Spor Komisyonu

1

Cumali DOĞAN

12.04.2017

Ak Parti

2

Murat DOĞAN

Ak Parti

3

Hakan ÇİFTÇİOĞLU

Ak Parti

4

Mehmet BAYSAR

Ak Parti

5

Kadir YOLDAŞ 

Ak Parti

6

Necmettin ÖZCAN

Ak Parti

7

Erdal ÜSTÜN

CHP

8

Emin KILIÇASLAN

CHP

9

Hüseyin AKKAYA

CHP

Ulaşım Komisyonu

1

Mehmet ÇINAR

12.04.2017

Ak Parti

2

İlhami MENGİ

Ak Parti

3

Sebahattin ATEŞ

Ak Parti

4

Mustafa GÜLHAŞ

Ak Parti

5

Hüseyin AKKAYA

CHP

6

Emin KILIÇASLAN

 

CHP

Hukuk İhtisas Komisyonu

1

Ramazan ACAR

12.04.2017

Ak Parti

2

Aziz GÖRGEÇ

Ak Parti

3

Hasan GÖĞÜS

Ak Parti

4

Şefik ŞENGÜN

Ak Parti

5

Mehmet Reşat GÜZEL

Ak Parti

6

Günnur TABEL

CHP

Denetim Komisyonu Üyeleri

1

Fetahmet BAY

10.01.2018

Ak Parti

2

İlhami MENGİ

Ak Parti

3

Nurettin KARAASLAN

Ak Parti

4

Metin MANDAL

Ak Parti

5

Memet ASLAN

Ak Parti

 


  

 

 

 
 
 
 


  


MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ ORGANLARI (2015-2016)


Komisyon Adı     

Seçilen Üyenin Adı, Soyadı            

Seçildiği Tarih

Partisi

Meclis Başkan Vekilleri

Hasan GÖĞÜS (Meclis 1.Başkan V.)

09.04.2014

AK Parti

 

Şahin ÖZER (Meclis 2.Başkan V.)

09.04.2014

AK Parti

 

 

 

 

Meclis Katipleri

Hilal ACI

09.04.2014

AK Parti

 

Mehmet Reşat GÜZEL

09.04.2014

AK Parti

 

Meltem KAVUK (Yedek)

09.04.2014

AK Parti

 

Metin MANDAL (Yedek)

09.04.2014

AK Parti

 

 

 

 

Encümen Üyeleri

Hasan GÖĞÜS

08.04.2015

AK Parti

 

Ramazan ÖZCAN

08.04.2015

AK Parti

 

Nurettin KARAASLAN 

08.04.2015

AK Parti

 

Mehmet KARAMAN

08.04.2015

AK Parti

 

Metin MANDAL

08.04.2015

AK Parti

 

 

 

 

İmar ve Bayındırlık Komisyonu

Nevzat ASLAN

08.04.2015

AK Parti

 

Hilal ACI

08.04.2015

AK Parti

 

Aziz GÖRGEÇ

08.04.2015

AK Parti

 

Meltem KAVUK

08.04.2015

AK Parti

 

Mehmet ÇINAR

08.04.2015

AK Parti

 

Şahin ÖZER

08.04.2015

AK Parti

 

 

 

 

Çevre ve Sağlık Komisyonu

Durmuş DOĞAN

08.04.2015

AK Parti

 

İrfan PİŞGİN

08.04.2015

AK Parti

 

Mehmet ASLAN

08.04.2015

AK Parti

 

Selim GÜLTEKİN

08.04.2015

AK Parti

 

Erdal ÜSTÜN

08.04.2015

CHP

 

 

 

 

Plan ve Bütçe Komisyonu

Şefik ŞENGÜN

08.04.2015

AK Parti

 

Necmettin ÖZCAN

08.04.2015

AK Parti

 

M.Metin BÖLÜKBAŞI

08.04.2015

AK Parti

 

Rüstem ÇATI

08.04.2015

AK Parti

 

Fetahmet BAY

08.04.2015

AK Parti

 

Nebi YİĞİT

08.04.2015

AK Parti

 

Mehmet Reşat GÜZEL

08.04.2015

AK Parti

 

Hurşit KUŞCU

08.04.2015

CHP

 

 

 

 

Eğitim,Kültür,Gençlik ve Spor K.

Cumali DOĞAN

08.04.2015

AK Parti

 

Murat DOĞAN

08.04.2015

AK Parti

 

Hakan ÇİFTÇİOĞLU

08.04.2015

AK Parti

 

Mehmet BAYSAR

08.04.2015

AK Parti

 

Kadir YOLDAŞ 

08.04.2015

AK Parti

 

Nevzat KIZILASLAN

08.04.2015

CHP

 

Hüseyin AKKAYA

08.04.2015

CHP

 

 

 

 

Ulaşım Komisyonu

Mehmet ÇINAR

08.04.2015

AK Parti

 

İlhami MENGİ

08.04.2015

AK Parti

 

Sebahattin ATEŞ

08.04.2015

AK Parti

 

Mustafa GÜLHAŞ

08.04.2015

AK Parti

 

Nevzat KIZILASLAN

08.04.2015

CHP

 

 

 

 

Hukuk İhtisas Komisyonu

Ramazan ACAR

08.04.2015

AK Parti

 

Aziz GÖRGEÇ

08.04.2015

AK Parti

 

Hasan GÖĞÜS

08.04.2015

AK Parti

 

Şefik ŞENGÜN

08.04.2015

AK Parti

 

Durmuş DOĞAN

08.04.2015

AK Parti

 

Günnur TABEL

08.04.2015

CHP

 

 

 

 

Denetim Komisyonu 

Ramazan ÖZCAN

13.01.2016

AK Parti

 

Mehmet BAYSAR 

13.01.2016 

AK Parti 

 

Hakan ÇİFTÇİOĞLU 

13.01.2016 

AK Parti 

  M.Reşat GÜZEL 13.01.2016 AK Parti
 

Selim GÜLTEKİN

13.01.2016

AK Parti

 

 

 

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ ORGANLARI (2014-2015)


Komisyon Adı     

Seçilen Üyenin Adı, Soyadı            

Seçildiği Tarih

Partisi

Meclis Başkan Vekilleri

Hasan GÖĞÜS (Meclis 1.Başkan V.)

09.04.2014

AK Parti

 

Şahin ÖZER (Meclis 2.Başkan V.)

09.04.2014

AK Parti

 

 

 

 

Meclis Katipleri

Hilal ACI

09.04.2014

AK Parti

 

Mehmet Reşat GÜZEL

09.04.2014

AK Parti

 

Meltem KAVUK (Yedek)

09.04.2014

AK Parti

 

Metin MANDAL (Yedek)

09.04.2014

AK Parti

 

 

 

 

Encümen Üyeleri

Nurettin KARAASLAN

09.04.2014

AK Parti

 

Hasan GÖĞÜS

09.04.2014

AK Parti

 

Ramazan ACAR

09.04.2014

AK Parti

 

Metin MANDAL

09.04.2014

AK Parti

 

Ramazan ÖZCAN

09.04.2014

AK Parti

 

 

 

 

İmar ve Bayındırlık Komisyonu

Nevzat ASLAN

09.04.2014

AK Parti

 

Meltem KAVUK

09.04.2014

AK Parti

 

Aziz GÖRGEÇ

09.04.2014

AK Parti

 

Hilal ACI

09.04.2014

AK Parti

 

Şahin ÖZER 

09.04.2014

AK Parti

 

Mehmet ÇINAR

17.02.2015

AK Parti

 

 

 

 

Çevre ve Sağlık Komisyonu

Durmuş DOĞAN

09.04.2014

AK Parti

 

İrfan PİŞGİN

09.04.2014

AK Parti

 

Selim GÜLTEKİN

09.04.2014

AK Parti

 

Mehmet ASLAN

09.04.2014

AK Parti

 

Erdal ÜSTÜN

09.04.2014

CHP

 

 

 

 

Plan ve Bütçe Komisyonu

Şefik ŞENGÜN

09.04.2014

AK Parti

 

Nebi YİĞİT

09.04.2014

AK Parti

 

Mehmet Reşat GÜZEL

09.04.2014

AK Parti

 

Necmettin ÖZCAN

09.04.2014

AK Parti

 

Rüstem ÇATI

09.04.2014

AK Parti

 

Mehmet Metin BÖLÜKBAŞI

09.04.2014

AK Parti

 

Fet Ahmet BAY

09.04.2014

AK Parti

 

Hurşit KUŞCU

09.04.2014

CHP

 

 

 

 

Eğitim,Kültür,Gençlik ve Spor K.

Murat DOĞAN

09.04.2014

AK Parti

 

Kadir YOLDAŞ

09.04.2014

AK Parti

 

Cumali DOĞAN

09.04.2014

AK Parti

 

Hakan ÇİFTÇİOĞLU

09.04.2014

AK Parti

 

Mehmet BAYSAR 

09.04.2014

AK Parti

 

Nevzat KIZILASLAN

09.04.2014

CHP

 

Hüseyin AKKAYA

09.04.2014

CHP

 

 

 

 

Ulaşım Komisyonu

Mehmet ÇINAR

09.04.2014

AK Parti

 

Sebahattin ATEŞ

09.04.2014

AK Parti

 

İlhami MENGÜ

09.04.2014

AK Parti

 

Mustafa GÜLHAŞ

09.04.2014

AK Parti

 

Hüseyin AKKAYA

09.04.2014

CHP

 

 

 

 

Hukuk İhtisas Komisyonu

Ramazan ACAR

09.07.2014

AK Parti

 

Şefik ŞENGÜN

09.07.2014

AK Parti

 

Durmuş DOĞAN

09.07.2014

AK Parti

 

Hasan GÖĞÜS

09.07.2014

AK Parti

 

Aziz GÖRGEÇ

09.07.2014

AK Parti

 

Günnur TABEL

09.07.2014

CHP

 

 

 

 

Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu

 

 

 

 

Meltem KAVUK

10.09.2014

AK Parti

 

 

10.09.2014

AK Parti

 

Günnur TABEL

10.09.2014

CHP

 

Şahin ÖZER

10.09.2014

AK Parti

 

Ramazan ÖZCAN

10.09.2014

AK Parti

 

Mehmet Reşat GÜZEL

10.09.2014

AK Parti

 

Eyyup ÖZPOLAT

10.09.2014

Atanmış

 

Ferat DALAMAN

10.09.2014

Atanmış

 

 

 

 

Denetim Komisyonu

Ramazan ACAR

14.01.2015

AK Parti

 

Metin MANDAL

14.01.2015

AK Parti

 

Rüstem ÇATI

14.01.2015

AK Parti

 

Nebi YİĞİT

14.01.2015

AK Parti

 

Cumali DOĞAN

14.01.2015

AK Parti